Bagażnik Rowerowy Na Klapę Peugeot 508

Bagażnik Rowerowy Na Klapę Peugeot 508. Wszystkie bagażniki na rowery do aut marki peugeot 508 ii urzekają najwyższą jakością i łatwością obsługi. Zaprojektowany tak by zostać na aucie na dłużej, nawet gdy nie jest używany.

Bagażnik rowerowy na hak Thule 942 EuroRide 3 Boxcars.pl
Bagażnik rowerowy na hak Thule 942 EuroRide 3 Boxcars.pl from boxcars.pl

Uchwyt rowerowy posiada prosty i wygodny montaż za pomocą 6 pasów mocujących (każdy pasek testowany obciążeniem 250 kg). Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Skandynawska marka o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z uznaniem na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom thule polska, wielu klientów na co dzień cieszy się znakomitą jakością.

Thule To Synonim Najwyższej Klasy Bagażników Samochodowych Oraz Akcesoriów Do Transportu W Podróży.

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Uchwyt rowerowy posiada wygodny i prosty montaż za pomocą 6 pasów mocujących oraz specjalne stalowe szyny zapewniające stabilne mocowanie. Znacznie powiększając bagażnik i ulepszając przednie zawieszenie.

Zaprojektowany Tak By Zostać Na Aucie Na Dłużej, Nawet Gdy Nie Jest Używany.

Masz nietypowy samochód, a chcesz przewozić na nim rowery? Skandynawska marka o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z uznaniem na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom thule polska, wielu klientów na co dzień cieszy się znakomitą jakością. Części samochodowe » osobowe 299 zł.

1 419,51 Zł ) Zawiera 23% Vat.

Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę firenze 3 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi.uchwyt umożliwia przewóz 3 rowerów. Stalowy uchwyt rowerowy na klapę padova do przewozu 3 rowerów to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do wszelkich typów nadwozi. Doskonale się składa, gdyż posiadamy bagażniki na każdy rodzaj nadwozia.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Wszystkie bagażniki na rowery do aut marki peugeot 508 ii urzekają najwyższą jakością i łatwością obsługi. Thule edge wingbar to bagażnik nowej generacji z niewystającą belką. Rameder, thule, westfalia, twinny load, mft, atera lub allround to zawsze właściwy wybór.

Bagażniki Przedstawione Poniżej Mogą Pasować Do Różnych Wariantów Modelu Peugeot 508.

Przeznaczony do samochodów nie posiadających relingów. Thule to synonim najwyższej klasy bagażników samochodowych oraz akcesoriów do transportu w podróży. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej aby mieć pewność całkowitego dopasowania do swojego peugeot 508.

Leave a Reply