Jak Zdemontować Przełącznikzespolony Świateł Nissan Primera P12

Jak Zdemontować Przełącznikzespolony Świateł Nissan Primera P12. Wymiana żarówki świateł mijania i świateł drogowych.jeśli tak to jak to zrobić. Jak wymienić żarówki w suzuki alto może ktoś wie.

NISSAN PRIMERA P12 LAMPA TYLNA PRAWA LEWA H/B 02
NISSAN PRIMERA P12 LAMPA TYLNA PRAWA LEWA H/B 02 from archiwum.allegro.pl

Sprawdź ten bezpiecznik odpowiedzialny za rozrusznik. Nissan primera bezpieczniki brak świateł stop nissan primera wp11 primera p11 brak iskry nie działająca pompka paliwa primera p11 nie działają światła mijania &33 [p11.144] problem z wentylatorem silnika [k11] koszty napraw. Lata mialem nie porządek z kablami więc.

Nissan Primera Iii P12 Światła Led Primera P12 Gdzie Macie Podłaczony Kabel Od Świateł Do Jazdy W Dzień Led W Primera P12 1.8.

Koszt ok 50gr i było po kłopocie, bezpieczniki były w komorze silnika obok. Wymiana żarówki świateł mijania i świateł drogowych.jeśli tak to jak to zrobić. Jak wymienić żarówki w suzuki alto może ktoś wie.

Darmowe Szczegółowe Instrukcje I Filmiki Instruktażowe Na Temat Samodzielnej Naprawy Nissan.

Nissan primera p12 1.8 benzyna qg18de. Oczywiście wystarczy wybrać się do mechanika. Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Z Góry Bardzo Dziękuję Za Pomoc.

Przeglądałem manuala ale tam jest tak lakonicznie że szok, już lepiej opisana jest wymiana żarówek przeciwmgielnych. Nie wiem jak ją teraz zamontować. Nissan primera bezpieczniki brak świateł stop nissan primera wp11 primera p11 brak iskry nie działająca pompka paliwa primera p11 nie działają światła mijania &33 [p11.144] problem z wentylatorem silnika [k11] koszty napraw.

1100, A Jak Włączę Klimatyzację To Do Ok.

Nie wiem jak jest dokładnie z przełącznikiem w p10 ale kierownice z poducha bez problemów się zdejmuje. Po odgrzybianiu klimy przy max obrotach dmuchawy przepalały się 2 bezpieczniki 15a. Łączny nas wspólna pasja do marki.

Doskonały, Wytrzymały, Niezawodny, Łatwy W Montażu Hak Holowniczy Idealny Do Nissan Primera.

Elektromechanik który zakladał mi gaz powiedział że biały mam podłaczyc do szarego kabelka ze świateł mijania czarny masa aku a czerwony do zielonego z. Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do adblock. Drugi koniec przewodow masowych przykrecilem wykorzystując.

Leave a Reply